העולים, שהגיעו מאוקראינה בטיסה היום בבוקר, התכנסו יחד עם שרת העלייה והקליטה סופה לנדבר ומנכ"ל הקרן לידידות ג'ף קיי, לטקס הדלקת נרות חגיגי בנמל התעופה, שרו שירי חנוכה וחגגו את החג הראשון שלהם כישראלים.

שרת העלייה והקליטה העניקה שי לילדים, חילקה סופגניות ושרה עם הילדים שירי חג.

בין העולים היו גם מספר עולים שבחרו לעלות הישר לעיר אשדוד וצפויים להגיע כבר היום בצהריים לעיר. השרה לנדבר ברכה אותם וסיפרה להם על נפלאות העיר אשדוד - אותה עיר אליה היא הגיעה בעצמה כעולה חדשה לפני למעלה משלושים שנה.

שרת העלייה והקליטה סופה לנדבר: "היום אנחנו חוגגים שני חגים ביחד - את חג העלייה שלכם לישראל ואת חג החנוכה. חנוכה זה חג של ניסים, והעלייה לישראל היא נס לעם היהודי ולמדינת ישראל כמו שהיא נס לכל עולה חדש שמחליט לקשור את גורלו עם הארץ. נחתתם בישראל בחג האורות ואני מאחלת לכם שהחיים שלכם בישראל יהיו מוארים כל יום ויום כמו האורות שנוצצים מדי ערב ברחובות ובבתים כי כל אחד מכם הוא אור קטן שמרכיב את האור האיתן של עם ישראל ושל מדינת ישראל. ברוכים הבאים!"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]