כחלק ממהלך ליצירת מרחב דיגיטלי מתקדם באשדוד, מקדמת עיריית אשדוד בשיתוף משרד החינוך, הפסג"ה, מט"ח ו-MindCET, תהליך של עבודה עם צוות מורים חלוצים מבתי הספר העל יסודיים לשילוב כלים חדשניים ופדגוגיה חדשנית מעולם ה-EdTech בעבודה ייחודית עם התלמידים. 

יריד חדשנות בחינוך ראשון מסוגו, התקיים בשבוע החולף במסגרת התוכנית העירונית. הוא כלל את הצגת המגמות "החמות" והחידושים האחרונים ב- EdTech, וכן הצגה של סטארטאפיסטים ומיזמים ייחודיים בחינוך, במטרה לקיים שיח מרענן וחדשני בקרב אנשי החינוך באשדוד.

היריד היווה את יריעת הפתיחה בתוכנית לשילוב כלים חדשניים ופדגוגיה חדשנית מעולם ה-EdTech והוביל לחשיפת רחבה ולשיח פורה בקרב קהילת החינוך בעיר. 

במסגרת התוכנית הוקמה קהילת מורים באשדוד, המקדמת ערכי חדשנות, יזמות, שיתוף ורב תרבותיות, בדגש על פדגוגיה חדשה וטכנולוגיה חדשה. 

המורים המשתתפים בתוכנית נחשפים לטכנולוגיות חדשניות, מודלים חדשים של פדגוגיה, מתודות לפתרון בעיות וחשיבה יצירתית מעולם הסטארט-אפ, ויבצעו פיילוטים לטכנולוגיות חדשניות מול התלמידים. 

מידע נוסף על התוכנית ניתן למצוא באתר התוכנית העירונית, בכתובת http://eduashdod.wixsite.com/ict-week

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]