ניצני ראשון היא עמותה אשר הוקמה ע"י הורים לילדים נכים, במטרה לסייע לילדים עם שיתוק מוחין וניוון שרירים הסובלים מבעיית נכות קשה, לקבל את מלוא הזכויות ע"פ חוק ובכך להתקדם ולהגיע להישגים. 

העמותה מעניקה גם התייחסות לצרכים נוספים הקשורים לאיכות חייו של הנכה ומלווה אותו הן במסגרות החינוך והטיפול במוסדות הרווחה והן בתוכניות ובטיפולים המגיעים להם על פי החוק. 

מדי שנה, בחג החנוכה, אנשי העמותה מציעים מארזי ממתקים של עלית, בעלות של 10 ₪ בלבד, כאשר כל ההכנסות קודש לפעילות העמותה. 

אחת העובדות, שילד מבני משפחתה הרחוקה לוקה בנכות קשה, נענתה לקריאת העמותה ועניינה את חברותיה וחבריה לעבודה לרכוש מארזי ממתקים של עלית (כל המארזים בהשגחת הבד"צ). 

היוזמה הצנועה הזאת נפלה על לבם של עובדי הגביה והללו מיהרו להתנדב ולהעלות תרומה יפה לעמותה. הם אספו 770 ₪ ורכשו מארזי ממתקים ובנוסף זכו לתעודת הוקרה צבעונית אשר נשלחה אליהם בדואר וכשתגיע תיתלה אחר כבוד בלוח התודות והברכות של אגף הגביה. 

"אני גאה בעובדי אגף הגביה על היוזמה הברוכה והתרומה שהעלו למען העמותה ניצני ראשון", אומרת מנהלת האגף גב' מזל אבוטבול ומציינת כי מדובר ביוזמה שנולדה ע"י אחת העובדות באגף וזכתה להיענות מרשימה. 

כמו כן היא מציינת כי מדובר במארזים מפתיעים באיכותם, "יפים ומלאים כל טוב" כדברי אחת העובדות, וכל אחד יכול לזכות בו תמורת תרומה סמלית של 10 ₪ בלבד. 

העיקר שיהיה לילדים הללו חג חנוכה שמח ויזכו לאור בכל ימי השנה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]