תפקיד המצלמות להעניק ביטחון לתושבים, כמו גם לסייע לכוחות הביטחון והעירייה לבצע את עבודתם ביעילות. התקנת מצלמות בקרה ומעקב ברחבי העיר וחיבורן למוקד העירוני על מנת להגביר את תחושת הביטחון של תושבי העיר ומבקריה, יחד עם רישות פארקים וגנים ציבוריים והצבת שלטים במקום המציינים כי האזור מצולם,  כל אלו מצמצמים באופן משמעותי את תופעות האלימות , הוונדליזם והשחתת הרכוש ביישובים. הצבת עמדת צפייה בתחנת המשטרה מאפשרת תגובה מהירה ומיידית לכל ארוע בזמן אמת.

מפת מצלמות האבטחה ברחובות אשדוד:

להגדלת מפה אחת לחצו כאן

להגדלת מפה שניה לחצו כאן


ברחבי אשדוד מותקנות אנטנות סלולריות, שתפקידן לשמור על קליטה במכשירים הסלולריים, שהפכו להיות חלק מחיינו. מאז עידן הסמארטפונים, השימוש במכשירים הסלולריים עולה באופן תדיר, וחברות הסלולר עמלות תמיד לשמור על קליטה סלולרית תקינה ללקוחותיה. 

יחד עם זאת, השפעות הקרינה הסלולרית על בריאות האדם, עדיין לא ברורה במאת האחוזים, אך על פי נתונים כאלה ואחרים, עלולה קרינה בלתי מייננת לגרום להופעת או האצת גידולים סרטניים.

צפו במפת האנטנות הסלולריות ברחבי אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]