הפרויקט המשותף מתקיים בהצלחה רבה זו השנה השלישית וכולל לימוד מעשי והרצאות מרתקות ממיטב הרופאים, האחיות והצוות הרפואי המקצועי. 

הבוקר עברו התלמידים סדרה רחבה של לימודים בקפלן בתחומי רפואה שונים, בליווי של גב' בלה עובדיה האחראית מטעם קפלן על הפרויקט, ביניהם הרצאה וסיור במחלקת עיניים עם ד"ר אפי ברקו, כולל חדר ניתוח עיניים, הרצאה על מחלות זיהומיות וחיידקים ע"י דר' אייל נדיר, ופגישה עם גב' פנינה יקיר, קלינאית תקשורת, שכללה סיור במכון שמיעה ודיבור. 

התלמידים נבחנים השנה בבגרות מדעי הבריאות והרפואה בתחומי האנטומיה, פיזיולוגיה וקליניקה של המערכות השונות כגון - קרדיולוגיה, נפרולוגיה, אנדוקרינולוגיה, גניקולוגיה ועוד.

במסגרת המגמה הייחודית באשדוד של שיתוף פעולה בין תיכון ובית חולים זו השנה השלישית, תלמידי המגמה הרפואית עורכים במהלך השנה סיורים בחדר המיון, במערך הקרדיולוגי, במעבדות, במכון הרנטגן, במכון ההמטולוגי ועוד במטרה לחשוף את התלמידים לטכנולוגיות חדשות ובטיפול בבעיות בריאות שונות.

בכל מחלקה, יחידה ומכון מקבלים התלמידים הרצאות, הדרכות, הסברים , הדגמות ואף זכו לצפות בפעילות כמו צנתור CT ועוד.  

בתמונה: ד"ר אפי ברקו מדריך את תלמידי מגמת רפואה, אלי ספיר ומארק קלצ'קין.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]