כבכל שנה, ציינו בבית ספר אילנות את שבוע הבטיחות בדרכים, בפעילות מורחבת לכלל התלמידים. בכל יום הקדישו מחנכי הכיתות שיעור בנושא הבטיחות בדרכים והעלו את חשיבותו על סדר היום הלימודי. 

"משפחה בטוחה בדרך" היה לנושא המוביל השנה והוא עמד על סדר היום בכל הכיתות. היה זה במסגרת יום הבטיחות בדרכים, שצויין ביום שלישי, 22 בנובמבר 2016, כשתלמידי בית הספר משתלבים בשלל פעילויות ובהן: 

*מפגש עם שלומית, השוטרת הקהילתית איתה בית הספר מקיים שיתוף פעולה זו שנה שניה. 

*הכנת כרזה כיתתית בנושא "משפחה בטוחה בדרך" והשתתפות בטקס בית ספרי בו נציגים מכל כיתה הציגו את הכרזה שהכינו. 

*השתתפות בצוות חשיבה מצומצם המורכב מנציגים מכל כיתת אם ונציגים מהצוות החינוכי של בית הספר. משימת הצוות היא לבחור את הכרזה שתייצג את בית הספר בתחרות הארצית.

*משימה אחרונה - בסיום יום הלימודים יצאו תלמידי כיתה ה' אל מגרש החניה והעניקו לנהגי ההסעות בקבוק מים קרים, חטיף בריאות ואת תפילת הדרך.  נהגי ההסעות היו מאושרים מהמחווה של תלמידינו. 

בבית הספר מציינים כי הצוות החינוכי דואג לשלב במהלך כל השנה תכנים רלוונטיים לנושא בטיחות בדרכים - בשיעורי זה"ב, בכיתות האם (בדגש על חילופי עונות) ולקראת יציאה לחופשות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]