אחד הגולשים בחוף אשדוד הטיב לתאר את החויה היום בחוף אשדוד:

"היום בבוקר הים היה נוח יחסית גלים בינוניים ארוכים ומצפייה מהצד אפילו דומה לברכת גלים. סדר מופתי, גל אחרי גל בהפרשים מדוייקים עלו והגיעו, מים כחולים ללא רוח ממש גן עדן לגולשים.

לאחר מספר שעות לקראת השעה 12:00 החלו נחשולים, גלים גבוהים מאוד שעלו מהמעמקים ועשו את את דרכם לכיוון החוף. 

בנתיים במים הגולשים וכן גם גולשות (הגיע הזמן שכולנו נבין שהם מהוות חלק משמעותי בגלישה בארץ ובאשדוד ) מביטים אל האופק וכולם נראים כנמלים קטנות.

הנה הגל מגיע, כולם נכנסים למצב היכון. המביט מהצד עלול לחשוב כאילו זה הגל היחיד. מתחילים לחתור כולם ביחד, צעקה נשמעת "שלי שלי" כאשר נשמעת הצעקה אחד הגולשים טוען להגנתו שהגל שלו ושאפאחד לא ייקח אותו. לרוב טענתו לא תתקבל ועל הגל שעלה ניתן להבחין בשישה או שבעה גולשים כל אחד צד וכאן מתחיל המופע .

שפריץ של מים מותז לאחר שהגולש או הגולשת חתכו ללא איתות ועולים כלפי הגל ואז מקבלים סוג של כוח מהגל ומתעופפים באוויר, נוחתים וממשיכים כאילו לא קרה כלום ממשיכים לרקוד על הגלים עד החוף.

מתחילים לחתור במרץ רב כלפי מעלה , חס וחלילה לא פספס עוד גל, כך במשך שעות הם עולים ויורדים, יוצאים רגע לחוף אוכלים ושותים וממשיכים בחזרה.

מראה מדהים ,משפחות של גולשים צעירות וצעירים וגם הזעטוטים שהחלו ללמוד גלישה .עיר חוף אמיתית."

כך זה נראה הצהרים בחוף הקשתות באשדוד:

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]