ריבוי אירועים עירוניים אשר פנו לכלל הקהלים והפיחו רוח צוננת של בריזה נעימה הביאו עימם גם את מתנדבי הרשות הרבים בהם מתנדבי סיירת ההורים העירונית וסיירת "סבא-בא".

בין האירועים הרבים בהם השתתפו ופעלו המתנדבים, כנס מתגייסים העירוני, פסטיבל חלון לים התיכון, פסטיבל הבירה אירוע "הורים על החוף", פעילות הסיירת בנושא הסברה למניעת נהיגה תחת השפעת אלכוהול (בדרך למסיבה מתדלקים רק את הרכב), ויליג' נוער, הפנינג משטרה קהילה שהתקיים בפארק אשדוד ים.

שם אף פגשו המתנדבים את השוטר מספר אחד, מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך ומפקד תחנת אשדוד סנ"צ נועם שקל שבירכו ופרגנו רבות לעשייה של כלל הסיירות ותרומתם לקהילה באשדוד.

בין כלל הפעילויות המיוחדות בהן לקחו חלק מתנדבי הסיירות הן קיימו את הפעילויות הקלאסיות שלהם בינהם סיור בפארק חופי הים והמרחבים הציבוריים כולל מפגשים רבים עם בני נוער מהעיר ומחיצה לה אותם פגשו מתנדביי סיירת ההורים ואת מתנדבי סיירת "סבא-בא", יכולתם לפגוש במרכזי הרבעים הוותיקים בסמוך לסניפי הדואר והבנקים באותם רבעים וזאת בתאריכים חלוקת קצבאות הזקנה של הביטוח הלאומי.

אל מתנדבי סיירת ההורים ומתנדבי סיירת "סבא-בא" שהוביל בכל הפעילויות ולאורך כל הקיץ רכז הסיירות שי נקש, הצטרפו לפעילויות לא פעם גם מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות הגב' סימונה מורלי ששיבחה את הסיירות על הפעילות המבורכת ומנהלת תוכנית "עיר ללא אלימות –אשדוד הגב' דבורית זהבי אשר בירכו ופרגנו למתנדבים על העשייה הברוכה גם בעונה החמה.

זה המקום להודות לכם מתנדבי סיירת ההורים אשדוד ומתנדבי סיירת "סבא-בא" על קיץ מלא פעילויות ואירועים בהם לא נשארתם בבית הממוזג יצאתם לשטח בכל השעות והוכחתם כי באשדוד חושבים קהילה.

בברכת שנה טובה ובטוחה.

להצטרפות לסיירת נא לפנות לשי נקש רכז סיירת הורים  054-3220939

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]