את הבוקר החלה ח"כ יפעת בביקור ב'גן תמר' ונפגשה עם אנשי הוועדה לקידום מעמד הילד ומינהל החינוך בעיר, שם הוצגה בפניה מערכת החינוך לגיל הרך ויום לימודים ארוך של העיר אשדוד.

ב"מרכז להורות משמעותית", הוצגה בפניה התפיסה העירונית הכוללת והצגת המענים של המרכז להורות. כמו כן, נערכה ישיבת הועדה במרכז להורים ולילדים בה נחשפה חברת הכנסת לעשייה לטובת רווחת הילדים והנוער בעיר על ידי אנשי החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי באשדוד. ביניהם,השתתפו במפגש  חברי מועצת העיר, נציגי מועצת הנוער, נציגי וועד ההורים העירוני, מפקחות מחוז אשקלון, מנהל אגף שירותים חברתיים, אנשי חינוך והרווחה בעיר, אנשי המרכז להורות, מרכזת תחום לילדים בסיכון ועוד.

ח"כ שאשא-ביטון סיכמה את ביקורה ואמרה: "אני מאוד מתרשמת מההיקפי העשייה, מהמקצועיות ומהנגיעה בכל התחומים החשובים אותם אני מובילה בוועדה לזכויות הילד, כמו היערכות לקראת חופשת הקיץ , עבודת בני נוער בחודשים יולי-אוגוסט ונושא הקייטנות. זה עושה חשק לבוא ולחיות במקום כזה. ברור לי שיש פה אתגרים, אבל אתם מוצאים את הפתרונות ועושים פה עבודה נפלאה עם הנוער. אני יוצאת מכאן נפעמת והדלת שלכם אליי ולוועדה פתוחה תמיד".

את היום באשדוד סיימה ח"כ שאשא-ביטון במפגש עם פעילים מסיעת 'כולנו' בביתו של פעיל המפלגה, יוסי בוכריס.

       

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]