השבוע התקיים מפגש ברובע ג' עבור האוכלוסייה החרדית המתגוררת ברח' חטיבת הנגב מזרח, אשר זכה להיענות מבורכת ובמקום מפגש הפך לכנס גדול.

יעקב ביטון, ראש מינהלת רובע ג' והאיש המקדם את תכנית המתאר החדשה ברובע, מציין כי לכנס הייעודי המתייחס אל השכונה החרדית בחטיבת הנגב, הגיעו למעלה מ-80 איש.

 "מטרת המפגש הייתה להציג בפני הפורום את תכנית המתאר הרובעית (כחלק מהתכנית העירונית) בדגש על התאמה בין התכנון לצרכים של התושבים" הוא אומר ומציין כי "היה זה כנס פורה מאוד, עם תובנות משמעותיות עבור כולנו ובעיקר בעל חשיבות לתהליכי שיתוף הציבור הקלאסי אליו אנו שואפים".

כדי לעודד השתתפות ערה של תושבי המקום, מר ביטון קיים פגישה מקדימה עם רב השכונה במטרה להסביר לו על חשיבות הכנס, ובעקבותיה יצא מכתב מטעמו אשר המליץ לתושבי המקום להשתתף בכנס.

מכתב זה שולב בעלון פרסום שנתלה בלוחות המודעות של בנייני המגורים בשכונה, והתוצאה כאמור – היענות מירבית. "אנו כמובן נערכים כבר לכנס נוסף, בסדרה מתוך 3 כנסים, אליו יוזמנו תושבים משכונה נוספת ברובע תודות לבית כנסת חסידי בעלזא אשר אירח את הכנס הנוכחי, ולרב רוזנפלד תושב השכונה אשר איתו תואמו כל פרטי הכנס כולל תליית המודעות בכלל הבניינים". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]snet.co.il