רשות הטבע והגנים, המשרד להגנת הסביבה ועמותת אקו אושן, בשיתוף עם עיריית אשדוד ציינו  השנה את "שבוע אדם וים" בין התאריכים 3 ל- 11 ביוני 2016 (בסמוך ליום האוקיינוסים הבינלאומי 8.6), במטרה לייצר מודעות בקרב הציבור על חשיבות השמירה על הים ומשאביו. השנה במרכז "שבוע אדם וים" תושק יוזמה של עמותת אקו אושן, המצטרפת ליוזמה בינלאומית, שמעודדת את המתרחצים ומשתמשי החוף להקדיש "2 דקות לים", בכל פעם שהם מגיעים לחוף.
 

שיתוף הפעולה בין הגופים נועד על מנת למקסם את הטיפול בחוף ובים בישראל: המשרד להגנת הסביבה כגוף הרשמי מטעם המדינה, רשות הטבע והגנים האחראית על רבע מהחופים בישראל ועמותת אקו אושן האחראית על תחום המחקר - כולם ביחד לטובת גיוס הצבור הרחב ליוזמה.
 

כחלק מכך , הבוקר התקיימה בעיר סדרת  צילומים  תת-מימיים, מרהיבה וייחודית לקמפיין העולמי.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "באשדוד אנו עושים מאמץ מיוחד לשמירה על חופי הים שלנו. והתוצאה ניכרת בחופים היפים של ובעובדה ששבעה החופים המוכרזים בעיר קיבלו "דגל כחול" - תו תקן בינלאומי לחוף תיירותי".


צפו בתמונות: צילומים מייק אדרי וטל אקוקה

 


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]