ביום שלישי ה-16 בפברואר, יערך מפגש ייחודי באשדוד של תכנית 120 מבית מכון שחרית. התכנית שמאתרת ומכשירה את העתודה הפוליטית-ציבורית של ישראל: מנהיגים מזרחים ואשכנזים; חרדים, דתיים וחילונים; ימנים ושמאלנים, תפגיש את המשתתפים עם ראשי מועצות בדרום, פעילים חברתיים ועוד. באשדוד ילמדו המשתתפים בה כיצד בונים בעיר קהילות פוליטיות.

הביקור של תכנית 120 בעיר אשדוד הינו חלק מסיור בן יומיים במהלכו המשתתפים יזכו לסקירה על מורכבות הנגב והדילמות האתגרים, הזדמנויות והעתיד המשותף.

באשדוד ילמדו המשתתפים הכשרת ארגון קהילתי, כתפיסה לבניית כוח אזרחי ופוליטי. ינתנו כלים בסיסים לעבודה עם ציבור משיחות "אחד על אחד", דרך חוגי בית, טבלת ניתוח כוח ופעולות טקטיות ואסטרטגיות.

יניב קקון מנהל המחלקה המקומית במכון שחרית, תושב אשדוד, שינהל את המפגש מסביר:

"מדובר בתהליך המבוסס על האמונה שיש לפרק את הסטראוטיפים הקיימים על בני הקהילות האחרות, בשכונה או בעיר ולבנות מרחבים משותפים המאפשרים לחיות בהדדיות. המטרה היא להתחבר לכוח אזרחי אחד שיקדם את הנושאים הבוערים העולים מהתושבים והתושבות בזירה המקומית והארצית."

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]