תושב קרית חיים, נכה הסובל מניוון שרירים, כתב פוסט מרגש בעמוד הפייסבוק של השף אידי ישראלוביץ'. הפוסט הזה הולך להגשים לו חלום של שנים רבות, לבוא ולאכול במסעדה של אידי דגים.

כך כתב האיש בפייסבוק:

"אידי יקירי, שף הים. הרבה מאוד שנים יש לי חלום לבוא לאכול אצלך. לצערי בשנה האחרונה חלה החמרה קשה במחלת ניוון השרירים ממנה אני סובל ואני מרותק כמעט לביתי.

כשף שהמטבח הוא חיי אני מתקשה לבשל כיום, ברמה הבסיסית של לעמוד על הרגליים ולאחוז סכין.

אנחנו גרים בקריית חיים, על שפת הים והים מציל אותי. למרות הקושי הרב בניידות אני מתעקש להגיע בעזרת רעייתי שתחיה לחוף הים ולקפוץ לאכול איזה דג או סרטן טוב באחת ממסעדות הדגים של חיפה.

ולמרות זאת, מלך דגים יש רק אחד וזה אתה ואני מקווה שאלוהים ייתן לי זמן וכוח להגיע לאכול אצלך. לעמוד לידך במטבח וללמוד ממספר 1 .

שלנצח נשתה בירה ולא מי ים ונראה תמיד את בית החולים רמב"ם מהים ולא את הים מבית החולים רמב"ם".

תגובתו של אידי לפוסט לא איחרה לבוא, ומשהותו בחו"ל הוא הגיב לכותב: "
רועי ערב טוב אני עכשיו בחו"ל. בשבוע הבא נתאם את המפגש באשדוד אצלי במטבח, כל צוות המטבח נגשים את חלומך, להתראות אידי וצוות המסעדה".

מנהל מלון לאונרדו פלאז'ה באשדוד, קובי הצואל, הגיב אף הוא לפוסט וכתב לאיש תושב הצפון: "רועי שלום ,שמי קובי ואני מנהל מלון לאונרדו פלאזה באשדוד ששם כידוע יש מסעדה מצויינת של אידי. אם יורשה לי להקל עליך את החלום ,נוכל לתת לך באהבה חדר במלון על מנת שתוכל לנוח ולהקל עליך את המסע מהצפון".

בשבוע הבא, אם מצבו הבריאותי של האיש תושב הצפון יאפשר זאת, יתקיים המפגש והגשמת חלומו.

 בצילום: מלון לאונרדו באשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]