היריד מהווה את נקודת המפגש השנתית העיקרית של תעשיית התיירות הישראלית ואחת הפלטפורמות המרכזיות של משרד התיירות ושל מדינת ישראל לקדם את התיירות בישראל על כל ענפיה. במסגרת היריד מתקיימים כינוסים מקצועיים בנושאים שונים בתחום התיירות.

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM - International Mediterranean Tourism  Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל והיא נערכת בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות בישראל ואל-על ובשיתוף התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל ומנהלת עיר עולם ותיירות, עיריית תל אביב יפו. 

התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים - תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. משתתפים בה דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותות תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים.  

בשנת 2015 השתתפו בתערוכה 1,450 מציגים מ- 40 מדינות ב- 370 ביתנים. במהלך יומיים ביקרו בה כ-24,100 איש, מתוכם כ-14,900 אנשי מקצוע. התערוכה היא אירוע בינלאומי המשלב ומפגיש בין התיירן הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו"ל והקהל הרחב, והיא מהווה הלכה למעשה נקודת המפגש השנתית העיקרית של ענף התיירות הישראלי.   


תאריכים :

09-10/02/16 (ימים שלישי ורביעי)

שעות: (פתוח לקהל רחב) 
יום ג': 14:00-19:00 
יום ד': 14:00-18:00

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]