מחווה מרגשת של מתקיני ציוד של הוט (חברת תל אביב טלקום) לניצול שואה. ויקטור רייטמן, עובד בחברה, הגיע השבוע להתקין ציוד ביחידת דיור ברובע י'. את שראו עיניו הוא תיאר בפני חבריו: "הגעתי להתקין ציוד של הוט, פגש אותי אדם מבוגר מאוד שגר בחדרון קטנטן ביחידה שכורה, ללא תנאי מחיה, ללא מיטה (הוא יישן על כורסא) ושמיכה ואין לו מה לאכול. בזמן שאני מתקין את הציוד, האיש סיפר לי את סיפור חייו ואת סיפורי הגבורה ממלחמת העולם השניה. עמדתי שם עם דמעות בעיניים".

ויקטור עזב את היחידה בסיום העבודה כשדמעות לעיניו. במשך כל אותו היום המחשבות על האיש לא עזבו אותו, והוא מחליט לפנות לחבריו לעבודה להירתם ולסייע לאיש ברכישת ציוד בסיסי ומזון. העובדים בחברת תל אביב טלקום נענים מיד לקריאה ותורמים ברוחב לב. הם מצליחים לקנות מיטה, טלויזיה חדשה, ציוד למיטה, מעיל חם לחורף וטנדר שיסייע להעביר את כל הציוד לאשדוד.  את קניית המזון ביצעו המתקינים ברמי לוי באשדוד, שמנהלה שמה על המחווה והעניק הנחה משמעותית עבור הקניה. 

"הגענו לביתו של האיש, הוא התרגש מאוד כשראה אותנו ובקושי עמד על רגליו. מנהל העבודה, יאיר קדוש, דיבר עם מנכ"ל חברת תל אביב טלקום, רונן טרבלסי, וזה הסכים מיד לקחת על חשבון החברה את התשלום עבור שירותי הוט. הלב של כולנו התפוצץ מהתרגשות, גרמנו לאדם שהיה כל כך זקוק לעזרה, ולא ציפה שמישהו זר יעשה דבר כזה בשבילו. כולנו ביחד גרמנו לאושר לאדם וזה החשוב מכל!"

המכתב שהפיץ ויקטור רייטמן בקרב חבריו שהשתתפו במחווה לניצול השואה:
 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]