חבר מועצת העיר אשדוד, עו"ד נעים שומר במכתב פנייה לראש העיר לסרי:

"לפני כשנה, ביום 12.03.2015, הגשתי לך בקשה להעלות לסדר היום של המועצה את הנושא הבא:

קיום תהלוכת עדלאידע (צהלוליה) בחג הפורים בשנת תשע"ו, במסגרת חגיגות 60 שנים לאשדוד.

הצעתי נדונה במועצה, וגורלה היה כגורלן של כל ההצעות המועלות על ידי כחבר אופוזיציה: דחיה טוטלית של ההצעה, תוך גיוס הרוב העיוור והדורסני שיש להנהלת העירייה בקרב חברי המועצה, כי הכיצד ייתכן שחבר אופוזיציה מעלה הצעה רלוונטית וחיובית?

בימים אלה נערך סקר של אשדוד נט בקרב תושבי העיר ונמצא כי רוב מוחץ של 88% מקרב התושבים שהשתתפו בסקר, חושבים שצריך לקיים עדלאידע באשדוד, לעומת 12% כי סברו שאין צורך בכך.

בתגובת העירייה לממצאים הללו, שלח דובר העירייה את מכתבך בעניין זה אשר נשלח לפני כשנה, שתמציתו אומרת כי אין כל פסול שתושבי אשדוד יצאו לראות עדלאידע בערים אחרות כמו אשקלון וחולון.

תגובתך מקוממת, ומתעלמת מהעובדה שקיום עדלאידע הינו פרויקט אומנותי חינוכי, תוך הפעלת יצירתיות, גיבוש חינוכי וטיפוח גאווה לוקלית.

האם ראש העירייה, מפנה אותנו ללכת לאשקלון כדי לחוות עדלאידע?

הרי כבר עשרות אלפי צעירים וזוגות צעירים מאשדוד נאלצו לעבור ולהתגורר באשקלון, כי עיריית אשדוד נחלה כישלון טוטאלי בפתרון בעיית דיור בר השגה.

אשקלון מתחילה להיות יותר אטרקטיבית מאשדוד. האם ראש העירייה מעודד תושבים לעזוב את אשדוד ולעבור לאשקלון, כי אשקלון יותר אטרקטיבית מאשדוד?

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]