ביום שלישי אחה"צ חצר ביה"ס בצמוד לסניף החדש הייתה גדושה בטף, ילדים, נוער והורים רבים שהגיעו לפתיחה. בלונים, מתנפחים, מכונת סוכר ופופקורן, דוכני הפעלה ומזון ושלל פעילויות קידמו את פני הבאים. אורחי הכבוד בטקס היו מזכ"ל בני-עקיבא – דני הירשברג, שבירך על היוזמה לפתוח סניף הנותן מענה לכלל הרובעים הותיקים בעיר ברוח ערכי הציונות הדתית, מנכ"ל החברה העירונית מר אורן טוויאל, הגב' מזל שלתיאל – רכזת תחום נוער, מפקח ביה"ס – מר מיכאל פיקאר ועוד רבים אחרים שברכו על היוזמה של ביה"ס לפעול במטרה ליצור רצף חינוכי ולדאוג לרווחת הילדים. אחת האימהות סיפרה על התנופה האדירה הקיימת בביה"ס בכל התחומים: "אנחנו שמחים שיש מענה בביה"ס גם במסגרת הלימודית כאשר הילדים לומדים  ביום חינוך ארוך עם ארוחת צהריים ועזרה בשיעורי בית וחוגי העשרה וגם בחלק של מסורת וערכים אחר הצהריים כאשר יש לילדים מסגרת תומכת של תנועת נוער כמו בני-עקיבא".    

שי מאמו מנהל בי"ס יד-שבתי סיפר: "אחרי תיאום מול כל הגורמים הצלחנו השבוע לפתוח את סניף בני-עקיבא בתוך ביה"ס. הקומונרית של הסניף, יעל, משולבת אצלנו כבת שרות לאומי והחיבור עם הילדים והסניף מתבקש. תנועת בני-עקיבא נותנת השלמה לחינוך ערכי ברוח הציונית בשילוב הדרך החינוכית של ביה"ס. אנו רואים ערך מוסף בכך שהילדים יכולים לקבל מענה גם בפעילות אחה"צ ובשבת".

תנועת בני-עקיבא בארץ ובעולם מחנכת את חבריה לאהבת האדם, למילוי תפקידים חלוציים בבנייה ובהתפתחותה החומרית והרוחנית של מדינת ישראל ברוח של תורה ועבודה.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]