בחמישי האחרון לאחר שתוכנן בקפידה יצא לדרך מבצע "סיירת באולינג" מתנדבי סיירת ההורים של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות בראשות הגב' סימונה מורלי ובשיתוף "עיר ללא אלימות" ומנהלת התוכנית הגב' דבורית זהבי נקראו להשתתף במבצע.

עשרות ממתנדבי הסיירת עזבו את ההכנות לחגים ולתחילת שנת הלימודים והגיעו לערב גיבוש שכולו כיף והנאה בבאולינג אשדוד.

את הערב פתח בברכות חמות על העשייה היפה והמבורכת של הסיירת במהלך כל השנה יושב ראש הרשות עו"ד מאיר בן סימון אשר ברך גם בשם מנכ"לית הרשות הגב' סימונה מורלי את המתנדבים בברכת שנה טובה.

סיירת ההורים באשדוד ציינה בתחילת החודש 6 שנים לפעילותה ובעקבות ריבוי הפעילות העירוניות במהלך הקיץ, רק עכשיו התפנו חברי הסיירת לחגוג את יום ההולדת.

את הסיירת מוביל 3 וחצי שנים רכז הסיירת מר שי נקש ובמהלך השנים הסיירת הפכה מגוף המתחזק ומפעיל מתנדבים למשפחה של אנשים המחוברים לנתינה ולעשייה בקהילה.

זה המקום לברך את הסיירת בברכת מזל טוב ולעוד שנים רבות וטובות של עשייה, צמיחה וגדילה. ולכם הילדים ובני הנוער, נאחל שנת לימודים טובה פורה ומוצלחת שנה של  הישגים וביטחון.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]