האגודה ממנת חוקרים רבים השוקדים על מלאכתם כדי למצוא דרכים לטיפול במחלת הסרטן.בנוסף, האגודה מסייעת בהקמת מחלקות אונקולוגיות בבתי חולים ואף רוכשת ציוד העוזר רבות לטיפול וריפוי  החולים וגם במטרה להקל על סבלם.לצורך כך, נערך יום ההתרמה וגם באשדוד אלפי תלמידים ומתנדבים יצאו והקישו על דלתות התושבים במטרה לנסות ולגייס תרומות.חברי האגודה שהיו מלווים עם מנהלת היחידה להתנדבות עירונית – הגב'חנה בן איוןואילנה שמלה והגב' אילנה שמלה ללום – מנהלת מח' בריאות ביחד עם משה בנאי – יו"ר סניף אשדוד ומתנדבים נוספים.

"בשם תושבי העיר אני רוצה להודות לכם ולומר לכם תודה על התנדבותכם במהלך כל השנה, אני שמח ומודה על הסיוע למתנדבי האגודה למלחמה בסרטן במבצע " הקש בדלת ".ציין ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בסוף הפגישה", אמר ראש העיר למתנדבים .

מעירים בוורוד –הגדלת המודעות לבדיקת גילוי מוקדם של סרטן השד

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, החליט השנה להעיר מספר מוקדים מרכזיים בתאורה ורודה כחלק מהגברת המודעות לסרטן השד, מצוין בישראל ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן מדי שנה בחודש אוקטובר, "חודש המודעות לסרטן השד", במקביל לשאר מדינות העולם. בחודש זה עורכת האגודה למלחמה בסרטן אירועים רבים להגברת המודעות לנושא.

במהלך חודש אוקטובר יוצאת האגודה למלחמה בסרטן במסע הסברה רחב היקף, בכל כלי התקשורת, המתמקד בחשיבות הגילוי המוקדם ודרכי הטיפול בסרטן השד.

המקומות שהוארו הם בניין העירייה , כיכר המפרשיות וכיכר עין השמש ( מיום שישי האחרון )  .

את המיזם העירוני מובילה אילנה שמלה ללום – מנהלת מח' בריאות אשר מקיימת במהלך החודש הנוכחי הרצאות ומפגשים בנושא גילוי מוקדם של סרטן השד.

משך הזמן שיימשך יהיה מעבר לחודש אוקטובר ויימשך עד אמצע נובמבר . 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]