מנהלי המתנ"סים ,צוות עובדי תחום הנוער עם מתנדבים מקרב המד"צים (מנהיגות צעירה), חברי מועצת הנוער וחיילי הנח"ל הנמצאים בעיר כחלק משרותם נרתמו  להפעלת מרכזי הפגה במקלטים הציבוריים בכדי להעביר את הימים בבטחה ובפעילויות חברתיות ותרבותיות .

במרכז הנוער העירוני הכינו עבורם ערכות הפעלה (עם ציוד ליצירה ומשחקים)שהוצאו ממחסני חרום המיועדים לכך.

בסיור במקלט ברח' שמואל הנביא יחד עםשלום לוטטי, מנהלו של מתנ"ס "דיונה"(רובעים י'-י"ג) ועם מיקי בן עזרי, ראש מנהלת הרובע עמדה הגב' גלבר על הפעילות במקום ושוחחה עם ההורים כדי לעמוד על הצרכים השונים המתבקשים ממצב החרום. במרבית המקלטים ישנה פעילות חברתית ויצירתית המשותפת להורים ולילדים, לחלק מהמקלטים שובצו זה כבר אמנים מקומיים  למופעים קצרים: דוגמת הזמרת -ענבל בן שטרית ,הסטנד אפיסט - שמעון רגב ואחרים.

לסיוע בזמן החרום נרתמו גם בעלי עסקים ומפעלים והגב' הלן גלבר מבקשת להודות למפעל " אדמה אגן "(לשעבר, אגן כימיקלים) ול"מכבי ישראל" על תרומתם הנדיבה .בשעת כתיבת הידיעה טרם נכנסה הפסקת האש לתוקפה והפעילות במקלטים המאושרים ע"י פיקוד העורף תמשך על פי הצרכים.

דיירים בבתים משותפים המעוניינים לערוך פעילות הפגה לילדים ולמשפחות מוזמנים להתקשר לטלפון 054-7079221 (רפי מיכאלי) פרטים על פעילות במקלטים ציבוריים ניתן לקבל במוקד העירוני 106.

 

 

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]