איש כוחות ההצלה בעיר, אדם משכמו ומעלה המתנדב במספר ארגוני הצלה, נקלע למצוקה כספית, לצערנו כמו רבים אחרים בתקופה זו במדינתנו.

במשך חודשים האיש לא שיתף איש במצוקתו ואיש לא ידע עד כמה המצב לא טוב. למרות המצב הוא המשיך להגיע להתנדב והיה שותף להצלת חיים רבים בעיר.

אלה שאמש, לגמרי במקרה, אחד מחבריו שאף הוא מתנדב במד"א, גילה כי כבר יומיים החשמל מנותק בביתו של חברו בגלל חוב גדול לחברת החשמל. מדובר במשפחה ברוכת ילדים, שנקלעה למצוקה קשה מאוד, והחוב לחברת החשמל הוא רק חלק קטן, כך גילה המתנדב.

זמן קצר אחרי הגילוי כבר רצה הודעה ברשת הוואטסאפ בזו הלשון: "חסד של אמת!!!! משפחה ללא חשמל מאתמול, משפחה ברוכת ילדים. כל אחד ישלם כמה שקלים  ובייחד נביא להם את האור. המשפחה ללא חשמל וללא אוכל עזרתכם חשובה מי שיכול תבוא עליו הברכה".

ההודעה, שהפכה לויראלית ברשת הוואטסאפ והפייסבוק, הביאה להירתמות גדולה מאוד של מתנדבים בארגוני ההצלה, עובדי מד"א ואנשים פרטיים, שהחלו לאסוף כסף לשם תשלום החוב לחברת החשמל, כמו גם סיוע בחוב לתאגיד המים וכן סיוע במזון. חברים אחרים מנסים לסייע במציאת פתרון לעבודה וכן מסייעים בטיפול מול הרשויות. זמן קצר לאחר הפצת ההודעה, קבוצת אנשים שילמה את כל החוב לחברת החשמל והמשפחה חוברה לחשמל.

חברו של המתנדב שנקלע למצוקה, אמר לאחר שראה את ההתגייסות לטובת המתנדב: "אני גאה לראות איך החברים מסייעים לחבר אחר שנקלע למצוקה. אני גאה להיות חלק מהם וגאה להיות שותף בעזרה לזולת, בכל מצב ועניין".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]