מינהלות הרבעים מקיימים פעילות מגוונת לכל ארוך השנה. הם האחראים על הטיפול השוטף ברובע וקיום מערכת תפעולית שגרתית. אך הם גם שותפים למיזמים ממוקדים ומעורבים בפרויקטים ובתוכניות של גופים שונים המתקיימים ברובע. הדוגמא הבולטת היא יום הניקיון הבינלאומי, שהתקיים היום בכל רחבי העיר, ומטרתו להעלות את המודעות לערכי סביבה וניקיון תוך שמתבצע מבצע ניקיון מקיף במוקדים שונים בו זמנית. ביום זה נטלו חלק כל מינהלות הרבעים.

על המבצע המורכב, שהקיף כאמור אלפי פעילים ומתנדבים, נצחו אנשי המחלקה לאיכות הסביבה ומינהל התפעול. על האופרציה והפעילות בשטח היו אחראים מינהלות הרבעים ועל גיוס התלמידים – מינהל התפעול. הפעילות החלה ב-08:00 בבוקר ונמשכה לאורך כל היום. במקומות רבים נראו התלמידים כשהם ממלאים את שקיות האשפה בפסולת ועורמים אותם בנקודות האיסוף. לתלמידים חולקו חולצות עם ציון היום המיוחד ובסוף כל מבצע יכלו התלמידים להנות משלגון עסיסי שהרווה את צמאונם.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]