כבר זמן מה שאמיר ליברטי, אחראי מתנדבים במד"א לכיש ואחיו יוני ליברטי, ראש מינהלת רובע א', עמלים לאימוץ מועדון ניצולי השואה "עמי חי" שברובע א'. השבוע יצא לדרך אימוץ המועדון על ידי המתנדבים, בעידוד הנהלת מרחב לכיש.

ניצולי השואה הוזמנו השבוע אל הסוכה שנבנתה בתחנת מד"א באשדוד, תוך שמינהלת רובע א' דואגת להסעתם אל התחנה של הקשישים. בסוכה זכו ניצולי השואה לכיבוד קל ולאחר מכן הוצגה להם מצגת על פעילות מד"א ועל פעילות מתנדבי הנוער. בתום המצגת סיירו ניצולי השואה בתחנת מד"א ואף במוקד מד"א, שמנקז אליו את הקריאות מאשדוד והסביבה. בנוסף קיבלו ניצולי השואה הסבר על ניידות הטיפול הנמרץ והאמבולנסים של מד"א, על הציוד ונחיצותו להצלת חיים.

בקרב ניצולי השואה הייתה התרגשות רבה, ונציג הניצולים אמר במהלך הסיור כי הוא מקווה שהקשר שנוצר עם המתנדבים ואנשי מד"א יהיה חזק ולאורך זמן.

אמיר ליברטי, אחראי המתנדבים בלכיש, אמר כי הקשר שנוצר עם ניצולי השואה רק ילך ויתחזק וכי בכוונת המתנדבים להגיע למועדון על בסיס קבוע ולסייע לניצולי השואה.  

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]