ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגברת שרה נתניהו נפגשו הערב עם ילדים חולי סרטן במסגרת מחנה נופש שקיימה עמותת 'רחשי לב'  - מרכז תמיכה לילדים חולי סרטן שמשרדיה באשדוד לילדים בירושלים.


ראש הממשלה ורעייתו שוחחו עם הילדים והעניקו להם חבילות שי וספרי תהילים. הילדים סיפרו לראש הממשלה כי הם שמחים להתארח בלשכתו, ולעבור מהפרוזדור של בתי חולים לפרוזדור של לשכת ראש הממשלה. ראש הממשלה הזמין את הילדים לסיור במשרדו, בחדר הקבינט ובחדר מזכירות הממשלה ונתן להם הסבר מפורט על הלשכה ופעילותה.

 

נציג הילדים, דוד, הודה בשם חבריו לראש הממשלה ולרעייתו על האירוח והזכיר את ההתרגשות הגדולה של הילדים לפני כשלושה שבועות כשהגברת נתניהו הגיעה אליהם למחלקה בבית החולים תל השומר. בשם חבריו הוסיף דוד ואמר לראש הממשלה: "אתה נותן לנו השראה עצומה. אנחנו לוחמים על החיים שלנו ואתה לוחם בשביל מדינת ישראל".


ראש הממשלה נתניהו אמר לילדים: "אני מאחל לכולכם שנתראה כאן כשתחלימו. אנחנו אוהבים אתכם ושמחים להיות אתכם".


במענה להזמנתו של יו"ר רחשי לב , ראובן גשייד אמרה רעיית ראש הממשלה גב' שרה נתניהו : "אני אמשיך לבוא ולבקר במחלקות, אבל אני מקווה שאתם כבר לא תהיו שם. כל הכבוד למתנדבי רחשי לב על פעילותם הנפלאה  ולילדים על הכוחות שאוזרים בגיל כל כך צעיר. אני מאחלת לכם מכל הלב רפואה שלמה ומהירה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]