את חג האילנות האחרון ציינה חברת "חופית" לפיתוח התיירות באשדוד בשיתוף איגוד ערים לאיכות הסביבה באירוע חגיגי וססגוני, אשר נחל הצלחה מרובה, ונהרו אליו 5,000 בני נוער מאשדוד והסביבה.

תלמידי בתי הספר פתחו בפעילות התנדבותית של ניקיון חופים, במסגרת פרוייקט "אמץ חוף", ולאחר מכן, מלווים בחיילי חיל הים הם נטעו עצים ושתילים לאורך הטיילת החדשה.

האירוע המרכזי, אשר התקיים בתום הפעילות, גרר התלהבות יתרה מצד המשתתפים וכלל שפע הפעלות ומופעי רחוב בנושא איכות הסביבה, הפקת מיצגים אקולוגיים, סדנאות ליצירה מחומרים ממוחזרים, סדנאות תיפוף מטריפות ומופע של מוסיקה ומחול קצביים וסוחפים.

לצבעוניות הארוע הוסיפו חניכי בני עקיבא, אשר הגיעו ב-74 אוטובוסים במהלך צעדה מאילת עד המרכז, והשתתפו בפעילות.

לדברי אדי בן ליש, מנכ"ל חופית: "משמח לראות את אלפי בני הנוער של אשדוד לוקחים חלק בפעילות ערכית, עם מוטיבים של אקולוגיה ואיכות הסיביה, ואף נהנים ממנה הנאה רבה. ארוע זה מהווה דוגמא לחזון של חברת "חופית", לצקת תוכן ערכי במתקני התיירות והפנאי שאנו מקימים לרווחת התושבים. ארוע זה אף מבורך, בכך שיצר סינרגיה  מוצלחת בין הגופים המובילים בעיר: חברת חופית, איגוד ערים לאיכות הסביבה ומנהל החינוך".

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]