תושבי אשדוד שהגיעו לאחרונה לקניות וסידורים  ברובע הסיטי באשדוד, הנחשב לרובע צפוף ועמוס במיוחד, נדהמו לגלות שהחנייה הציבורית היחידה שעמדה לרשותם ברובע, הנמצא ברחוב הציונות, מאחורי הכיכר המרכזית ומול מרכז צימר, גודרה ונסגרה לרכבים.  העירייה החליטה כי על מגרש החנייה יוקם מרכז כיוונים לצעירים.

החלטה זו יצרה מצב שהעומס הקיים הפך לבלתי נסבל ואין בנמצא אפשרות למצוא מקום חנייה במרחק שפוי.
גם השרות הציבורי שיעניק מרכז כיוונים, אשר יהוו למעשה כתוספת למשרדי הממשלה הרבים שיושבים במרכז צימר כגון מס הכנסה, לשכת תעסוקה, משרד הפנים, קופת חולים, בית הדין הרבני ומשרדי סיעוד ובנוסף למשרדי הגבייה ולמשרדים פרטיים, אמור רק להגדיל את העומס הבלתי נסבל במילא.

 על פי התוכנית המקורית, החניון שבמרכז צימר אמור היה לשמש את ציבור מבקריו, אך הוא נסגר בשער חשמלי עבור עובדי המקום.
הצפיפות הנוראה שהייתה באזור גרמה לכך שעיריית אשדוד החליטה להקצות את המגרש הסמוך ברחוב הציונות וגם הוא - בקושי הצליח לענות על הביקושים הגדולים למקומות חנייה.

 התושבים הזועמים דורשים מהעירייה פתרון ראוי ומיידי וטוענים שהעירייה אמורה להעניק להם שרות ולא למרר את חיי התושבים שצריכים לקבל שרות ממשרדי הממשלה ומהעסקים בסביבה. 

גם בעלי העסקים באזור. ממורמרים וטוענים שהם מפסידים לקוחות שאין להם היכן לחנות ולו לרגעים מספר.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]