צילום: דוברות זק"א

בטקס השתתפו: סגנית יו"ר הכנסת ח"כ נאוה בוקר, יו"ר זק"א יהודה משי זהב, הרב מאיר אבוחצירה שליט"א, נצ"מ אמנון זיו רמ"ח מתנדבים בשטרה, הרב אבי אמסלם סגן ראש העיר אשדוד, התורם מר בועז בגבג, ראש אג״מ זק״א חיים וינגרטן, מפקד זק״א דרום אשר לוי, מפקד זק״א לכיש אבי דרעי ומתנדבים. 

ח״כ נאוה בוקר ביקשה להודות למתנדבי זק״א על הפעילות והמסירות למען עם ישראל, ״לצערי אני מכירה באופן אישי את פעילות הקודש של מתנדבי זק"א כאשר איבדתי את בעלי היקר באסון הר הכרמל, אתם קרובים ללב שלי ראיתי את הפעילות והמסירות שהמתנדבים עשו בזירה הכל כך קשה, אני רוצה להודות לכם באופן אישי על הנחישות והמסירות שלכם, אמשיך לסייע לארגון בכדי שיוכלו להמשיך בעבודת הקודש״. 

צילום: דוברות זק"א

סגן ראש העיר אשדוד הרב אבי אמסלם, הודה למתנדבי זק"א על פעילותם ודאגתם למען תושבי העיר והאזור ואמר: "אין בפי מילים כדי להוקיר ולהעריך את מסירותם של מתנדבי זק"א למען הכלל ולמען תושבי אשדוד בפרט.

בשם תושבי אשדוד אני מודה לכם לכל אחד ואחד על פעלכם הקדושה והברוכה. ועל קירוב הלבבות שאתם גורמים". 

נצ"מ אמנון זיו רמ"ח מתנדבים במשטרה, אמר ״בכל פעם אני נפעם מחדש מתעצומות הנפש של מתנדבי זק״א הרצים למקומות ולזירות קשות שמטבע הדברים אנשים בורחים משם", והוסיף "אני מברך על שיתוף הפעולה בין המשטרה ליחידות זק״א, אתם עושים עבודת קודש אמיתית". 

יו"ר זק"א יהודה משי זהב הודה לתורם מר בועז בגבג והעניק לו תעודת הוקרה בשם הארגון. ואמר: "אני מייחל ומתפלל שניפגש רק באירועים שמחים, אין ספק שהתרומה החשובה תסייע רבות לתושבי העיר".

צילום: דוברות זק"א

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]