התלמידות הזוכות עם הצוות

פרס דן דוד היוקרתי, הינו פרס בינלאומי המוענק מדי שנה לאנשים ומוסדות שונים בעולם על תרומתם לחברה ולקהילה אשר הוכיחו הצטיינות מיוחדת ותרומה יוצאת–דופן לאנושות, בתחומי המדע, הרוח, האמנות, השירות הציבורי ועולם העסקים. שלושה פרסים בסך מיליון דולר כל אחד מוענקים לזוכים בתחומים הנבחרים בשלושת ממדי הזמן: עבר, הווה ועתיד, והוא נחשב לאחד מהתחרויות היוקרתיות בעולם.

תחרות החיבורים לנוער "Name Your Hero", היא חלק מאירועי פרס דן דוד. תחרות כתיבת החיבורים כוללת מספר שלבים. בהם התבקשו התלמידים להגיש חיבור המתאר את המועמד/ארגון/מוסד אותו הם רוצים להציע לקבלת פרס דן דוד.

תלמידי מקיף ז' בשכבה ט'-י' חוו תהליך למידה משמעותי בלווי הצוות החינוכי, במהלכו כתבו מאמרים אישיים העומדים בקריטריונים המקצועיים בתחום השפה העברית. מאמרים אלו נתנו מקום לביטויי אישי, לחוויות ולעולמו הפנימי של כל תלמיד בשכבה. שיאו של התהליך החינוכי היה כמובן כאשר שתי תלמידות מהשכבה הוכרזו כזוכות בשני המקומות הראשונים בארץ ובפרס כספי.

לאה גלוזמן ואיילה מלכה

לאה גלוזמן, תלמידת כיתה י', בחרה לכתוב על ד"ר טרי וואלס אשר פיתחה מודל תזונתי ייחודי המסייע להתמודדות עם מחלת הטרשת הנפוצה – זכתה במקום הראשון בארץ, כתבה חיבור ערכי, משמעותי ואיכותי.

איילה מלכה תלמידת לקוית שמיעה מכיתה ט' בחרה לכתוב על גרהם קלארק אשר המציא את השתל השבלולי ,הנקרא גם שתל קוכליארי, זהו מכשיר אלקטרוני המאפשר לבעלי ליקויי שמיעה וחרשים שאינם מפיקים תועלת ממכשירי שמיעה רגילים את היכולת לשמוע.

הנהלת ביה"ס והצוות החינוכי מברכים את התלמידות על זכייתן וגאים מאד בתהליך השכבתי המוצלח.