צילום: פבל

מאז תחילת שנת 2017 (ינואר עד מאי) רשמה חברת נמל אשדוד הכנסות בסך של 511.4 מיליון שקל. מדובר בעלייה של 5.2% אחוז לעומת ההכנסות של 486.3 מיליון שקל שנרשמו בתקופה המקבילה אשתקד.

הגידול בהכנסות של הנמל נובע מגידול בהיקף הפעילות העסקית בכל המגזרים ובפרט מגידול של 5.2% אחוז בהיקף המכולות שעברו דרך הנמל מתחילת השנה ומצמיחה של 16% אחוז בכמות המטען הכללי. 

סך היקף המטענים שעברו ברציפי הנמל מתחילת  השנה עומד על 9,436 אלף טון (9.43 מיליון טון). מדובר בעלייה של 3.1% אחוז לעומת 9,149 אלף טון (9.14 מיליון טון) בתקופה המקבילה ב-2016.

במגזר המכולות סך היקף המכולות שעברו מתחילת השנה הוא 622,489 TEU שהינם גידול של 5.2% ביחס לאותה תקופה אשתקד. 

מנכ"ל נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, ציין כי הגידול בנפח הפעילות הביא לצמיחה עסקית "נתוני הפעילות העסקית מוכיחים כי חברת נמל אשדוד נמצאת בצמיחה וגידול בהיקפי המטענים שעוברים דרך הרציפים שלנו.

מאחורי הנתונים הללו נמצאים מהלכים אסטרטגיים שיזמו וביצעו הדירקטוריון והנהלת הנמל. תוספת כוח האדם, ההשקעה בתשתיות הפיזיות ומאמצי השיווק הם אלו שמאפשרים לנו להגדיל את הפעילות העסקית וזו בשורה מצוינת ככל שאנו מתקרבים לתחילת עידן התחרות בנמלי הים". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]