מינהל ההנדסה בעיריית אשדוד מקיים שיתופי פעולה עם גופים ומוסדות שונים בתחומי התכנון והעיצוב של המרחב העירוני, ובוחן בכל עת רעיונות ומגמות אותם ניתן ליישם באשדוד.

במסגרת זו וכחלק מתפישת עולם ערכית ומקצועית שבהם גורמי המקצוע בוחנים דעות חדשניות ושאפתניות, מתקיימים שיתופי פעולה גם עם אוניברסיטאות כדוגמת המיזם המשותף עם אוניברסיטת תל אביב והשקת אירוע הגשות של תלמידי שנה ג' במחלקה לארכיטקטורה. 

אדריכל העיר רם אהרוני אומר כי הפרויקטים שיוצגו יתמקדו בלב רובע א' כמתחם מגורים.

אירוע הגשה למכרזים

"תלמידי שנה ג' של המחלקה לארכיטקטורה התבקשו להציע תכנון חדש למתחם מגורים במרכז מסחרי ברובע א' באשדוד" הוא אומר ומציין כי "בתוך כך יהיה עליהם להתמודד עם הנושאים הבאים:

תפיסת המגורים במאה ה-20, חדשנות וחשיבה פורצת גבולות, הקשר בין הבניין לרחוב, אופי המרחב הציבורי וזמינותו למשתמשים, שימושים מעורבים וניצול שטחים לא מבונים בין בנינים קיימים".

עוד אומר אהרוני כי במסגרת ההגשות יתקיימו דיונים מקצועיים על הרעיונות שיעלו הסטודנטים ועל הדילמות התכנוניות איתן התמודדו.  

אירוע ההגשות כאמור פתוח לציבור.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]