צילום: גל פורטמן

התרגשות רבה שררה אמש במתנ"ס דיונה באשדוד באירוע שכבר הפך מסורת מזה שלושה עשורים: ה-"פסטידותן", אותו קיים שבט דותן אשר ציין 50 שנות פעילות של תנועת הצופים בעיר, עם תחרות שירים בנושא סרטים בין גדודי השבט.

הערב היה גדוש בשירים וריקודים, עם קטעי קישור מבדרים והכל - תוצרת החניכים, המדריכים והשכב"ג. בקבלת הפנים נהנה הקהל מתערוכת תמונות של פעילות החניכים ודגמים של בנייה צופית, ולבסוף הכריזו המנחים על המנצחים הגדולים של הערב.

במקום הראשון זכה "גדוד אלמוג". גדוד שחף של השמיניסטים הכינו גם הם שיר מרגש במיוחד ואף הרעידו את הבמה במעגל "אחים אחים" המוכר.

צילום: גל פורטמן

יניב קקון, המשנה לראש העיר ובוגר השבט ברך את החניכים והתרגש לראות את האולם מלא עד אפס מקום. בסוף דבריו אפילו הלהיב את הקהל עם שאגות מורל של אריות.

משבט דותן נמסר: "הערב הנהדר, כמו הפעילות השוטפת, לא היו יכולים להתקיים ללא וועד ההורים התומך כל השנה ועוזר בפעילות ובטיולים, במיוחד ראשי השבט - מאור וחגי, שיד ביד עם ליאור הרכזת מובילים את השבט להישגים והצלחות בתחומים רבים."

צילום: גל פורטמן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]