מובילת קהילת ההייטק באשדוד, ויקי סלאבין. קרדיט: נטלי סוקובסקי

היוזמה נולדה בעקבות בקשה של חברת הקהילה עובדת ההייטק המעוניינת לתרום את הארוחות להן היא זכאית לטובת משפחות ובודדים תחת סיכון עקב המגיפה. במקביל הקהילה יוזמת בקשה של מסעדנים מאשדוד להיכלל תחת ההסדר של תן ביס וסיבוס.

בעקבות התפשטות מגפת הקורונה ונוכח עבודה מרחוק של אלפי הייטקיסטים והייטקיסטיות לצד יזמים תושבי אשדוד והסביבה, עלתה יוזמה מקומית מצד אשת הייטק תושבת אשדוד, לתרום את התקציב היומי הניתן לטובת ארוחה, לטובת משפחות ובודדים החשופים לסיכון נוכח המשבר.

בימים אלו רובם המוחלט של אנשי ההייטק עובדים מהבית ויש ביכולתם להעביר את הארוחות למי שנדרש לכך.

בנוסף, ויקי סלאבין מנכ"לית חברת Prodops.io וממובילות הקהילה, התגייסה לטובת המסעדנים והפאבים מאזור אשדוד והחלה באיסוף ורישום מסעדנים המעוניינים לעבוד עם כרטיסי התן ביס והסיבוס.

תן ביס וסיבוס מוכרות מאד באזור המרכז ומקיימות הסדרות עם אלפי מסעדות בגוש דן, ואילו באזור אשדוד ישנם מעט מאד הסדרים מול בעלי המסעדות.

סלאבין, פועלת בשיתוף ובתיאום עם אגף תעשייה ועסקים קטנים בעירייה על מנת להגיע לבעלי עסקים קטנים המעוניינים לקחת חלק בהסדר. אגף תעשייה ועסקים החל בתהליך מהיר של איסוף נתונים על מנת שקהילת ההייטק תוכל לפנות בהקדם לסיבוס ותן ביס בכדי להגיע להסדר עם כמה שיותר מסעדנים מאשדוד.

ויקי סלאבין: "אנו נכנסים לתקופה כלכלית רגישה, בה הכל הולך להשתנות, החל מעבודה מהבית, ועד לצמצום ומיתון שייפגע בכל השכבות במשק. אם יש ביכולתנו לסייע לכל גורם החשוף לסיכון כלכלי נוכח המצב החדש. אנו כקהילת הייטק נסייע נתמוך ונקדם כל יוזמה שתטיב עם המצב הקיים. נשמח אם כל מי שיכול להצטרף, ייתן יד".

לתרומת הטבת המזון לחצו כאן

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]