ביילר יוסובוב החליט לצאת שוב אל רחובות אשדוד ולבצע ניסוי חברתי מסעיר במהלכו בחן כיצד יגיבו העוברים והשבים להתעללות אפשרית, מזעזעת ומחרידה בכלבים חסרי ישע. 

בסרטון נצפים שני בחורים המנהלים משא ומתן, לכאורה, על מכירת כלב לטובת קרבות ובמטרה להרוויח כסף מהימורים. לתושבים ששהו בסביבה ונחשפו לשיחה המזעזעת, קשה היה להישאר אדישים. חלקם ביקשו מהשניים לעזוב את המקום באופן מיידי ואף איימו כי יפנו למשטרה. 

עוד בניסוי יוסובוב מתייעץ עם בעלי כלבים השוהים בסמוך ושואל האם לדעתם הכלב שקנה מתאים לקרבות. 

צפו כיצד הגיבו האנשים (משתתף: מאיר חי, צילום: אלכסיי אדמוב, תרגום: שיין פרי) >>

את הסרטון יצר יוסובוב במטרה להעלות את המודעות לקרבות בין כלבים ולהתעללות בבעלי חיים בכלל. בסיומו של הסרטון הוא כתב: "גורלם של הכלבים הללו למות בייסורי מוות בקרבות דם ואף אחד לא עושה עם זה כלום. האנשים הללו מאלצים וכופים כלבים לרצוח האחד את השני בקרב".

"אל לנו לשכוח ולו לרגע כי הכלבים הללו הם נשמות חסרי ישע שנופלים קורבן לגחמותיהם של בני האדם, וכל זה בשביל כסף!" - הוסיף, "בבקשה אם ידוע לכם על קרבות כאלו, תדווחו, תנסו לעזור ואל תעלימו עין!" 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]