באדיבות בית הספר עמל מחט אשדוד

גם השנה בחרו בית החינוך עמל מח"ט אשדוד לקיים ערב הוקרה והכרה לתלמידי בית הספר והצוות החינוכי. הערב היה בסימן אחדות במרכזו הוענקו תעודות הערכה לתלמידים בתחומי הצטיינות לימודית, הצטיינות ערכית על התמדה והתנהגות למופת והצטיינות חברתית על תרומה משמעותית לקהילה.

במרכז הערב הוצג מופע של תלמידי מגמת מוסיקה ותלמידי בית הספר שכיכבו בגאון בהצגה: "גברתי הנאווה". באי האירוע בהם קהל התלמידים, המורים, ההורים ואורחי החוץ, רכשו כרטיס במחיר של 10 שקלים בלבד להצגה, באמצעותו ירכשו מצרכים עבור משפחות תלמידים שיש צורך לחזקם טרם חג הפסח.

לדברי מנהל בית הספר, מר בנימין זיזו: "ישנו ערך גדול להיות במקום של הכרת הטוב והוקרה של האחר. ערך זה אינו עולה לנו דבר שלא כמו בערכים כמו: צדקה, חסד, עזרה פיזית, נתינה ותרומה לקהילה ששם אנו נדרשים לתת ממון, זמן או מאמץ. ערך הכרת הטוב אינו דורש מאתנו מאומה, מלבד המאמץ להיות במודעות ולמצוא בתוכנו את כוחות הנפש לומר תודה. במקום שיש הכרת הטוב יש אחדות, יש שמחה ויש תוצאות נפלאות שיטיבו עם כל תלמיד ותלמידה הלומדים בבית הספר ועם הקהילה."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]