במשך שנים אוראל בן ה-28 מאשדוד היה רגיל להתאמן בחדרי כושר, אולם הנחיות משרד הבריאות הביאו לסגירתם והוא החל להתאמן בטיילת החוף באשדוד. מיום ליום כמות האנשים השוהים ברחובות הלכה והתמעטה, ואתמול (ד') שעתיים לפני כניסתן לתוקף של התקנות המאשרות את אכיפת הנחיות הממשלה, יצא אוראל לצלם את מראה רחובותיה השוממים של העיר כמזכרת מימי הקורונה.

צפו >>

מרקוביץ', מפיק אירועים במקצועו, מתגורר כיום אצל הוריו באשדוד בשל המצב. "רציתי מזכרת מהתקופה הזאת" – הוא מספר, "אז יצאתי אתמול לפני שסגרו את הרחובות, וצילמתי עם הטלפון כל מה שיכולתי".

ואיך הייתה התחושה לצפות ברחובות העיר השוממים?
"זה די מבאס. סגרו לנו לאט לאט את כל הברזים. זה התחיל בחיי החברה, אח"כ בתחום האירועים המשפחתיים וחדרי הכושר, ואתמול סגרו אפילו את רחובות העיר. גם אין דד ליין לכל המהלך הזה, כך שלא ידוע מתי נחזור לעבוד והוצאות של העסק עוד ממשיכות".

אז איך באמת מתמודדים עם המצב החדש?
"בינתיים עברתי לגור אצל ההורים והתחלתי למכור את כל הסחורה שנשארה לי בגלל שבוטלו כל האירועים. מדובר בבלוקי עץ עם הדפס תמונה, מארזי שי, מגנטים, עיצובי בלונים ועוד...אני מוכר אותם באופן פרטי בבודדים ובמחירים סמליים, רק כדי להחזיר את ההוצאות שלהם. מעבר לזה אני מנצל את התקופה הזו למנוחה ולמחשבות חיוביות...אולי לעשות מייק אובר בעסק שלי".

לעמוד הפייסבוק של אוראל וליצירת קשר לחצו כאן

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]