כל הנשים, בכל הדורות, הן בהחלט דוגמה ומופת ובעיקר מקור השראה אותה ניתן להביא לכל אירוע ובכל הזדמנות.

כך עשתה גב' אהובה עמרם, יועצת ראש העיר למעמד האישה, כאשר בחרה לייחד את המפגש האחרון ולחבר בין גבורת נשים, נסים וחג החנוכה. 

השבוע, כ-200 נשים מאשדוד השתתפו בערב חגיגי ומרגש שכלל מפגש תרבותי מלא ניגונים עם הזמרת אתי אנקרי, רב שיח עם הרבנית חנה עמאר וברכות מפי הרב מנחם עמאר.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

וגב' עמרם עצמה. כל הנשים שהשתתפו בערב זה חשו את האווירה המיוחדת והרוחנית, התרגשו מחוויה נשית שהצליחה לקשור וללכד את כולן ולהשרות אווירת אחווה מחבקת ומקרבת לבבות, תוך שהן נהנות לפזז ולרקוד לצלילי שירי נשמה ולשוחח על כל אותם ניסים קטנים המתחוללים באופן יומיומי, בחייה של כל אישה.

"האירוע החגיגי הוא ביטוי נוסף לשיתופי פעולה מקסימים שמתקיימים בין המשרד לקידום מעמד האישה לבין ארגונים ודמויות חשובות מחיי העיר, והפעם מדובר בשיתוף פעולה עם הרבנית חנה עמאר ובעלה הרב מנחם עמאר, שעושים לא מעט למען כל הקהילות באשדוד", אומרת גב' עמרם ומציינת כי בערב המיוחד השתתפו נשים ידועות ופעילות בקהילה ובהן אשת ראש העיר הגב' עירית אלכסנברג לסרי, מנהלות בכירות בעירייה ובמשק הכלכלי של אשדוד וציבור נשים המובילות ומשפיעות בתחומן. 

את הערב המיוחד, בחסותו ובתמיכתו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, פתחה
הרבנית עמאר בציינה את "השמן והפתילה בחנוכיה כגוף ונפש האדם המזינים את פעולותיו, תוך חיבור בין ההבנה השכלית לרגש העולה מתוך הנשמה".

הרב עמאר בירך את הנשים ואיחל להן "שכמו השמש כך נזכה כולנו להאיר את משפחותינו וסביבתנו באור של חום תורה ומצוות כשמש הזורחת", ואילו גב' עמרם איחלה לכל הנשים שהשתתפו בערב החגיגי והמיוחד, שתיזכנה למשוך השראה מאורות החג ולהמשיך ולהאיר את סביבתן באור גדול.

עמרם חיברה את חג החנוכה לגבורת נשים בכל הדורות ולעוצמת נשים כפי שהיא באה לידי ביטוי בימינו.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]