צילום: ישראל אוחיון

בערב, בו השתתפו מאות תלמידים, מורים ובני משפחותיהם, הופיעו פייטנים צעירים תלמידי הישיבה, בליווי המפיקה המוסיקלית אורלי בן שבת, וריגשו את הקהל בכישרון פיוט יוצא דופן. באירוע, נהנו המשתתפים מסעודה חגיגית אשר לוותה בצלילי פיוט ונגינה.

בערב החגיגי שנערך בסיוע המרכז לפיוט ושירה אשדוד, כיבדו בנוכחותם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, סגנו גבי כנפו, ורב הקהילה הרב שמואל טולידאנו אשר ברך את התלמידים על החיבור למסורת הפיוטים העתיקה.

צילום: ישראל אוחיון

המחנכים הפתיעו את קהל המשתתפים ובמיוחד את התלמידים, כאשר עלו והופיעו עם הפיוט "יעלה יעלה" של רבי ישראל נג'ארה, במילים חדשות אותן חיברו במיוחד עבור תלמידיהם.

הרב שלום מלול, ראש ישיבת אמי"ת אשדוד הודה לתורם אשר ביקש להישאר בעילום שם על תרומתו הגדולה לאירוע, ולמנהל חט"ב אורן אלקרייף על הפקת הערב הייחודי: "זכינו להמשיך במסורת הישיבה - ערב של פיוטים ובקשות, להתרוממות הלב והנפש. בעבר הייתה שירת הבקשות מחדירה קדושה ללבבות בלילות החורף הארוכים. אנו מחזירים את הניגונים והפיוטים לדור הצעיר, ומאחדים את קהילת הישיבה סביב הפיוט והתפילה המשותפים".

צילום: ישראל אוחיון

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]