בעירייה מציינים כי שירות זה, כמו גם שני השירותים הנוספים שצוינו לעיל, מוצעים במיוחד עבור אוכלוסיות שלא מחוברות לרשת האינטרנט או שיש להם קשיי שפה ומתקשים לנהל תכתובת או להגיש ערעור על החלטה.

"אפשר אומנם לעשות זאת באמצעות האפליקציה או אתר העירייה, אך אנו מנגישים זאת גם לאוכלוסיות שלא מחוברות לטכנולוגיות כאמור" אומרים במינהלות. 

אז במקום להגיע למשרדי הפיקוח ברחוב ז'בוטינסקי או בנין העירייה, יוכל מעתה כל תושב לגשת למשרד מינהלת הרובע הסמוך לביתו, להיעזר בעובדי המינהלת ולהגיש את בקשתם לאישור חניית נכה, לערער על דוח חניה או על דוח פיקוח עירוני. 

עובדי המינהלות כבר השלימו הדרכות לביצוע השירותים הללו כך שהם כבר מונגשים לציבור, ולאור תוצאות השירותים הללו ותגובות הקהל נראה כי כבר בעתיד הקרוב, סל השירותים שהמינהלות יוכלו להעניק לציבור תושביהם ילך ויתרחב לשירותים נוספים.  

צילום: דוברות עיריית אשדוד

שלושת השירותים החדשים שיינתנו מעתה באמצעות מינהלות הרבעים הם: 

בקשה לחניית נכה

ערעור על דוח חניה

ערעור על דוח מפיקוח עירוני 

הבקשה לחניית נכה למשל תקל באופן משמעותי על ציבור הנכים הנדרשים לאישור חנייה, ותחסוך מהם הגעה לעירייה.

"כעת, עם השקת השירות החדש, יוכלו תושבים אלה להגיע למשרד מינהלת הרובע ובמרחק הליכה קצר יוכלו לברר מה וכיצד להגיש בקשה בקלות ובזריזות" אומרים במינהלות ומבטיחים כי צפוי שיפור גם בהליך הפרוצדורלי לקבלת האישור וסימון חניית הנכה בשטח.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]