נר זיכרון אישי

שלומי בן עזרי יו"ר ארגון יד לבנים באשדוד: "מדובר ברעיון שהתבשל אצלנו בסניף יד לבנים באשדוד  שבמקום שנחלק לכל משפחה נר זיכרון רגיל ואחיד, נפיק  לכל משפחה נר זיכרון ייחודי עליו מתנוססים שמו ותמונתו של החלל הפרטי של כל משפחה והמשפחות ידליקו את הנר עם תמונת החלל הפרטי שלהן .

בנוסף, לכל נר צורף ברקוד QR שסריקה שלו בסלולר תוביל לאתר יזכור. כך בני המשפחה יוכלו להיכנס לאתר ולחפש מידע על  החלל הפרטי שלהם.

במסגרת התהליך הייחודי לבית יד לבנים באשדוד, יזמנו בבתי הספר ברחבי העיר, חלוקה אקראית של נרות עליהם מתנוססים שמותיהם ותמונותיהם של כל חללי צה"ל מאשדוד, כך שבסופו של יום בתי הספר ידליקו נרות עליהם מתנוססים שמותיהם ותמונותיהם של כל חללי צה"ל מבני העיר אשדוד.

חשוב לציין כי עקב המצב הביטחוני בימים האחרונים, חניכי תנועות הנוער שמחלקים את הערכה בכל שנה ללא יכלו לצאת לחלוקה וחלק מהמשפחות השכולות לא קיבלו לבתיהם את הערכה הכוללת שני נרות זיכרון אישיים, דגל, תו חניה לבית העלמין והזמנה לטקס יום הזיכרון בהיכל התרבות אך הגורמים בעירייה קיבלו מארגון יד לבנים אשדוד רשימה שמית ועם הצגת תעודה מזהה המשפחות השכולות יוכלו להיכנס.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]