מנהלי משאבי אנוש אשר ביקרו אתמול באשדוד, ביקשו ללמוד מעט על העירייה ובעיקר על השינויים הקשורים במבנה הארגוני ובניהול כח האדם.

"שמענו על אשדוד בהקשרים רבים וחשבנו שבמסגרת הלימודים בקורס משאבי אנוש, יש מקום לבקר בעיר וללמוד על הנעשה בה בתחום הרלוונטי לנו" אומר אחד המנהלים בקורס.

קבוצת החברות והחברים, מנהלי משאבי אנוש מ-15 רשויות מקומיות וממשרד הפנים, הגיעו לאשדוד ולחלקם היה זה מפגש מפתיע ומעורר תיאבון.

"אלה שביקרו כאן לראשונה היו מופתעים מגודלה ויופיה של העיר ואילו האחרים הופתעו מהשינויים המתחוללים בה" מתארת מירב את הביקור ומציינת כי הקבוצה נהנתה מכל תכנית היום.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

המפגש הראשון היה באולם מועצת העיר, שם הם שמעו מפי מנכ"ל העירייה מר אילן בן עדי סקירה על תולדות העיר, ההישגים והאתגרים בעשור האחרון ועל הנושאים העיקריים העומדים על סדר יומה של אשדוד.

מנהל אגף החופים מר אריה תורגמן סיפר על התפיסה התפעולית של אגף החופים והרפורמות שנעשו להתאמת כח האדם למדיניות החדשה.

על מיזמים כדוגמת הפרוייקט האוסטרלי וחופיקס ופעילות נוער בחופשת הקיץ. 

במוקד העירוני הם קיבלו סקירה ממנהל המוקד מר דוד דבש על תחומי הפעילות של המוקד, הקשר מול האזרח והממשקים עם היחידות העירוניות תוך שימת דגש על ניהול כח האדם המורכב, על העבודה במשמרות והפעילות הרצופה 24/7, וכמובן על התפקוד בחירום.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

במפגש עם מנהל אגף הביטחון מר אריה איטח, הם התרשמו ממערך החירום והמענה שניתן לתרחישים שונים בהיבטים של הפעלת הרבה מאוד עובדים ומתנדבים בחירום.  

"חברי הקורס ביקשו כאמור להגיע לאשדוד, לאחר שבמהלך הקורס שמעו רבות על העשייה היפה ועל תנופת הפיתוח בעיר והחלטנו שמלבד הביקור המקצועי, הם יוכלו להנות גם מהעיר עצמה" אומרת מירב ומציינת כי הקבוצה נהנתה מסיור בעיר, הכרות עם המוסדות החשובים בעיר בהיבטי תרבות, אירועים, תיירות, ספורט וקהילות, התלהבו מאוד מפארק אשדוד ים והאטרקציות שהוא מציע ולבסוף קינחו בארוחת צהריים מקומית. 

"כחלק מהקבוצה במשך שנה בקורס של מנהלי משאבי אנוש ברשויות המקומיות, הכרת את הצד המקצועי של הקולגות ואת הרצון ללמוד ולהרחיב אופקי ידע" מסכמת מירב ומציינת כי "עכשיו, לאחר הביקור, אני בטוחה שמדובר בחברים שיהפכו לשגרירים נאמנים של אשדוד".

צילום: דוברות עיריית אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]