המרפאות הכירורגיות החדשות הנן מרווחות יותר וקיימת פרטיות מלאה למטופלים, הן בחדרי הרופא והן בחדר הניתוח ובעמדות ההמתנה לניתוח. באם נדרש ניתוח מורכב יותר, הצוות הכירורגי יישלח את המטופל לניתוח בקפלן.  בין המומחים הבכירים ניתן למצוא את ד"ר יהודה דוד, מנהל היחידה לכירורגיה כף יד, ד"ר אמיר אורון, מומחה בכיר לאורתופדיה וכירורגיה של היד, ד"ר יואב אברהמי, מומחה לכירורגיה פלסטית ועוד.

ד"ר דוד יהודה, מנהל היחידה לכירורגיית כף יד בקפלן, אמר כי הצוות הרפואי של תחום כירורגיית כף יד בקפלן עומד לפתוח בתמיכתו של מנהל המחלקה האורתופדית, פרופ' יונה קוסאשווילי, שירות כירורגי נרחב ביותר בהרדמות מקומיות הקשור בכף היד עם מיטב המכשור הטכנולוגי, הכולל שחרור תעלה קרפלית, שחרור של אצבע ההדק, שחרור של לכידת גידים בשורש כף היד, טיפול בגידולים קטנים וציסטות בכף היד, הזרקות במפרקים ועוד. 

 ד"ר דוד יהודה מרכז רפואי אשדוד

דר' דנה אגוזי, מנהלת המחלקה לכירורגיה פלסטית בקפלן, הוסיפה כי צוות רפואי בכיר מהמחלקה מגיע למרכז הרפואי אשדוד יומיים בשבוע, בימי שני ושלישי, במהלך שעות היום ומטפל בכל מי שצריך לראות מומחה פלסטיקאי הן בבעיות קלות והן בבעיות מורכבות יותר. והיא מפרטת את עיקר הפניות שמטפלים בהן במסגרת שיתוף הפעולה בין קפלן למרכז הרפואי אשדוד: טיפול בגידולי עור כגון קרצינומה של תאי הבסיס או תאי הקשקש, מלנומה, פצעים כרוניים, כוויות ופניות לניתוחים של כריתת עודפי עור לאחר ניתוח בריאטרי  והקטנות שדיים מסיבה רפואית. "ניתוחים זעירים של כריתת נגעי עור אנו מבצעים בחדר הניתוח האיכותי והמקצועי במרכז הרפואי אשדוד בהרדמה מקומית. ניתוחים מורכבים יותר מופנים לחדר הניתוח במרכז הרפואי קפלן".

 מרכז רפואי אשדוד- צילום אופיר לוי

ד"ר דוד דרוול, מנהל המרכז הרפואי אשדוד של כללית, אמר כי שיתוף הפעולה עם הנהלת המרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית, בניהולה של ד"ר שרית אבישי, עוזר מאוד ללקוחות כללית באשדוד. "במסגרת הקשר המצוין עם בית חולים קפלן מגיעים טובי המומחים מתחום הכירורגיה למתן ייעוץ על מנת לבדוק מטופלים ובכך לחסוך להם הגעה לקפלן", הוא הסביר. "במקום שילד או מבוגר יצטרכו לקחת חצי יום חופש מהעבודה או מהלימודים ולהגיע לבית החולים ברחובות אנחנו מביאים אליו את המומחים הבולטים ביותר בארץ שמקבלים אותו קרוב לבית ומספקים לו ייעוץ וטיפול רפואי מתוך ניסיון משמעותי שהם רכשו בתחום", הוא מסכם. בקרוב יורחבו גם מגוון הניתוחים שיוענקו בחדר הניתוח המשוכלל והאיכותי במרכז רפואי אשדוד של כללית לטובת רווחתם של לקוחות כללית באשדוד, ילדים ומבוגרים כאחד.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]