סיוע לנזקקים ומעוטי יכולת | צילום: שירות מיינט

עמותת חסדי דוד הפועלת באשדוד ממשיכה את המסורת ולאחרונה החלה במבצע גיוס תרומות עבור משפחות מעוטות יכולת ואוכלוסיות חלשות באשדוד.

בהודעה שהפיצה העמותה נכתב: "גם השנה ממשיכים במסורת שלנו בחלוקת מזון לקראת חג הפסח ועוזרים ליהודים לחגוג את החג בשמחה ובהרווחה. הזכות להיות יהודי ולזכות בסגולת הצדקה יכולה לעזור לנו בימים קשים אלו. אפשר לתרום בכסף מזומן, העברה בנקאית, דרך הביט, וגם במצרכים. ברוכים תהיו!"

לפרטים נוספים ולתרומות חייגו 052-8683559 (רונן), לתרומות באמצעות העברה בנקאית -
בנק: מרכנתיל
מספר חשבון: 126091
מספר סניף: 740
לפקודת: "חסדי דוד"

על עמותת חסדי דוד
בראשיתה פעלה העמותה כארגון סיוע למעוטי יכולת תחת השם "חזק ואמץ" ובהמשך הפכה לעמותה, עד ששונה שמה ל"חסדי דוד". מי שייסד את העמותה הוא רונן שם טוב, תושב אשדוד המשמש עד היום כיושב הראש שלה.

עיקר פעילותה של העמותה הוא באשדוד, אולם כבר מזמן חצתה את גבולות העיר והיא פועלת ברחבי הארץ ואפילו בתפוצות. בין פעילויות המגוונות של העמותה: מתן סיוע בסלי מזון לעשרות משפחות מעוטות יכולת באשדוד מידי שבוע וסיוע לאוכלוסיות מוחלשות בכלל, הפצת התורה ויהדות בכל רחבי הארץ, סיוע בתשמישי קדושה ואביזרים לזיכוי הרבים, וכן חסד של אמת וליווי ותמיכה של אבלים. בין היתר מפעילה העמותה גם בית מדרש באשדוד.

רק לאחרונה יצאה העמותה במבצע חלוקת ערכות חורף לחסרי בית ומקבצי נדבות באשדוד, שכלוו בין היתר שמיכות, פליזים, כובעי גרב, צעיפים, חמצוואר, כפפות ודברי מתיקה לחך ולנשמה. בימים אלו כאמור, פועלת העמותה רבות בפעילות המוקדשת להחלמתו של הרב יאשיהו פינטו ולרפואתו השלמה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]