ראש העיר מעביר את מפתח העיר ליושבת ראש מועצת התלמידים | צילום:  שמואל דוד

הבוקר נפתח בטקס משמעותי ומרגש, במסגרתו העביר ראש העיר את מפתח הנהגת העיר ליו"ר מועצת הנוער עמית וקנין שהחליפה אותו, לרגל יום חילופי השלטון.

יחד איתה למעלה משלושים בני נוער, נציגי מועצת התלמידים והנוער העירונית, נשלחו לנהל ולהוביל את העיר למשך יום שלם והחליפו בעלי תפקידים נוספים בעיריית אשדוד, בחברות העירוניות ובמוסדות שונים בעיר.

במהלך היום ניצלו נציגי המועצה את ההזדמנות להציף את צורכיהם של בני הנוער באשדוד ואף רשמו לעצמם מספר הישגים - בשורה לנוער בעיר.

צילום: שמואל דוד

בראש ובראשונה, הוחלט על הקמת ועדת היגוי בהשתתפות בעלי תפקידים בכירים ובני נוער, בהובלת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי והמשנה לראש העיר יניב קקון, שמטרתה לקדם את פתיחתו של מועדון נוער עירוני חדש, המכונה בשמו הזמני - "המגדלור" - מרכז נוער חדשני שטרם נראה כמותו.

כמו-כן, הוחלט על שידרוג חוק העזר העירוני האוסר על בני נוער לשהות בפארקים החל מהשעה 23:00, ונקבעה מדיניות חדשה בנושא האכיפה, במסגרתה גם ההורים יוכלו להיות מעורבים לתהליך האכיפה לפני קבלת הדוח. גם בנושא עבירות מסכנות חיים באופניים חשמליים, נקבעה מדיניות חדשה ומשמחת.

ממועצת התלמידים והנוער העירונית נמסר: "שמחנו לגלות את ההירתמות המלאה של בעלי התפקידים לנוער, לקראת פרויקטים ושיתופי פעולה עתידיים. היום הזה היה חוויה אדירה עבור כולנו, והזדמנות נהדרת להכיר לעומק את התפקידים של האנשים המשפיעים והמשמעותיים לנוער. אנו מקווים שזאת תהיה רק שריקת הפתיחה ובהמשך עוד נעבוד יחד לאורך כל השנה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]