צילום עצמי

לטובת השוק נאספו ונתרמו במהלך השבועות האחרונים מגוון רחב של תחפושות לכל הגילאים, מהם יוכלו להינות המבקרים. כל מה שצריך הוא להגיע עם תחפושת ישנה שלכם, ותוכלו להחליפה בתחפושת אחרת. מי שאין ברשותו תחפושת ישנה ובכל זאת ירצה להתחדש, מוזמן גם הוא להגיע. 

אתי פינטו, יוזמת הפרויקט המרגש והמיוחד, מספרת: "זה התחיל לפני 3 שנים בגן שלנו. הורי הילדים היו תורמים תחפושות ומידי פורים התנהל בחצר הגן שוק תחפושות תן קח. ברוך ה' הביקוש גדל".

שוק תחפושות קח תן באשדוד

את הפרויקט מובילה פינטו יחד עם סייעת הגן רחלי לוגסי וחברותיהן הגננות. "פניתי לראש מנהלת רובע ה' יהודה שמעוני וצוות המנהלת" - היא ממשיכה לספר, "והם הסכימו לארח את השוק אצלם ברחבת הכניסה למתנ"ס טנה ברובע ה'. לפעילות הצטרפו גם מד"צים שיסייעו לבאים לחפש אחר תחפושת חדשה".

"המטרה שגם ילדים שאין להם יוכלו להתחדש בתחפושת או להינות ממבחר תחפושות לכל ימי החג" - היא מוסיפה. "מי שלא מצא עדיין תחפושות או רוצה לתרום אחת כזאת מוזמן להגיע. כל עזרה תתקבל בברכה. שתמיד נהייה בצד הנותן ונזכה להאיר את האור בחייו של אחר".

שוק תחפושות קח תן - יום חמישי (05.03), בין השעות 16:00-18:00, רחבת הכניסה מתנ"ס טנה, רחוב שלום שבזי 1, אשדוד. מעוניינים לתרום תחפושות או להתנדב ולהצטרף לסייע בקיום הפעילות המוברכת? חייגו: 050-8647391

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]