צילום: בית ספר דביר

המורה יעל אלוש פומפרק מסבירה: "שיר של יום זהו, פרוויקט מבורך כאשר מידי בוקר אחרי התפילה כל התלמידים שרים שיר בכיתתם, בהתאם לטבלה שערכתי (מתוך רשימת שירים שמדריכות הפרוייקט ליקטו בחוברת) כל השירים עוסקים בנושאים של אחדות ישראלית.
מטרת התוכנית להקנות ולהנחיל לתלמידים ערכים , זהות יהודית ומורשת ישראל".

אציין שהממלכתי מובילים כבר 3 שנים תוכנית זו. ולשמחתנו השנה החמ"ד גם הצטרף. שזו דרך נוספת להמחיש אחדות ישראלית. מיותר לציין כמה נעים ומרגש לפתוח את היום, כשכל תלמידי ביה"ס שרים את אותו השיר במשך שבוע שלם. כמו- כן לכל שיר יש מערך שיעור המסביר את הרקע לשיר והערכים היהודים הישראלים הנלמדים ממנו.

צילום: בית ספר דביר

כך שביום השיא למעשה כיתה אחר כיתה עלתה לבמה הכריזה בקול פתגם העוסק באחדות ואף שרה שיר מתוך רשימת השירים שנלמדו בליווי ריקוד ותנועות.

כדי לגוון את יום שיא זה תלמידי כיתתי כיתה ג'2. רקדו ריקודים ואף הופיעו מופעים אקרובטים כשבידיהם דגלי ישראל , דגלי המדינות. ובעיקר חיוך וגאווה ישראלית.

בהזדמנות זו מבקשת להודות למפקח מר מיכאל פיקאר ולמדריכת התוכנית גב' מירה אנקונינה שכיבדו אותנו בנוכחותם ואף ברכו אותנו.
תודה נוספת גדולה וענקית למנהלת ביה"ס גב' רויטל חדוק ולצוות המורים והעובדים על שיתוף פעולה מלא בתוכנית זו ובכלל".

צילום: בית ספר דביר

צילום: בית ספר דביר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]