איילת נאור בהרקדת הזומבה בחוף י"א

לפני מספר שבועות דיווחנו על הפסקת הרקדות הזומבה בחוף י"א, אותה הפעילה במשך שנים רבות איילת נאור. בעקבות הפסקת ההרקדה, תושבות רבות, בהובלתה של לונה אלימלך, יצאו למחאה נגד ההחלטה והרשת החברתית פייסבוק הוצפה בפניות לראש העיר שיחזיר את הפעילות הברוכה.

בשבועות האחרונים, כך מתברר, ראש העיר נפגש עם חלק מהפונות והבטיח לעשות כל שביכולתו על מנת להשיב את ההרקדה לימי שישי בחוף י"א. ואכן, בפגישה שקיים ראש העיר עם ראשי רשות הספורט באשדוד, הוחלט לצאת למכרז לצורך הפעלת הרקדת הזומבה בחוף י"א. 

למכרז ניגשו מספר מפעילות, ביניהן איילת נאור שהפעילה עד השנה את ההרקדה. לאחר ראיונות ובדיקת ההצעות, איילת נאור זכתה במכרז. בין הצדדים נחתם הסכם וכל ההדורים יושרו ונסללה הדרך להחזרת פעילות הזומבה לימי שישי בחוף י"א.

איילת נאור מסרה לאשדוד נט: "הרקדת הזומבה הגדולה בישראל תמשיך פעילותה בקרוב. ההסכם התאפשר בסיוע צמוד של מנכ"ל העירייה מר אילן בן עדי בתמיכתו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. מועד ההרקדה הראשונה ימסר בהמשך".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]