בר פייזק לצד הוריה ושופטי התחרות | קרדיט: קונסרבטוריון אשדוד

השבוע התקיימה תחרות "קולות העתיד" של הסינפונייטה הישראלית באר שבע בקונסרבטוריון העירוני - תחרות שירה אמנותית, נושאת פרסים שנוסדה במטרה למצוא את דור העתיד של הסולנים הקלאסיים.

את התחרות יזמה חברת הועד המנהל של התזמורת, ג'יזל אלאלוף בשיתוף עם הנהלת התזמורת. בתחרות השתתפו 13 מתחרים בגילאים 15 ועד 22 מאזור הדרום. המשתתפים בחרו שלוש יצירות קוליות שונות בליווי פסנתר, בשלוש שפות מקור שונות ומשלוש תקופות שונות.

בראש צוות השופטים של התחרות עמד המנהל המוסיקלי של הסינפונייטה, מאסטרו ניר קברטי ולצידו זמרת האופרה מירב ברנע ומנצח מקהלות יואב ועמק חפר שמעון לבטוב.

במקום הראשון בתחרות זכתה תלמידת קונסרבטוריון אשדוד, בר פייזק (16) מגן יבנה. פייזק זכתה בפרס כספי על סך 1500 ₪, מלגה לשיעורי פיתוח קול בשויי 1500 ₪ והשתתפות בקונצרט של הסינפונייטה וביצוע של שיר בעיבוד מיוחד לתזמורת וסולן שייכתב במיוחד לאירוע זה. 

למקום השני הגיע יוחאי תבל מבאר שבע ולמקום השלישי הגיעה אליסה צ'רניצקי (16) תלמידת הקונסרבטוריון העירוני באר שבע. שלושת הזוכים קיבלו בנוסף מנוי שנתי לקונצרטים של התזמורת. את הפרסים למקומות הראשונים ולקיום התחרות תרמו דבורה ואריאל אלאלוף, זוג יהודים מצרפת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]