תכנית זו היא חלק מראייה רחבה, המבקשת לקדם שינוי תפיסתי ותודעתי במטרה להעמיק את פס הקול של התרבות הישראלית, להעשיר אותה במקורות מגוונים של חכמת הדורות,

ליצור חיבור בין דורי ולקדם ערכים של כבוד וקבלת האחר, על ידי היכרות עם מיגוון מסורות הפיוט של קהילות ישראל השונות. לתכנית חברו משרד החינוך, המינהל הפדגוגי האגף הקדם יסודי והמזכירות הפדגוגית, אתר הפיוט והתפילה, עיריית אשדוד ויד יצחק בן צבי. 

צילום: מינהל החינוך, מחלקת גנים

בטקס, ציינה מנהלת המחלקה הגב' מיכל שהם כי "דרך החוויה האמנותית, המוסיקלית והתרבותית מתוודעים הילדים אל כלי נגינה מסורתיים וסגנונות שירה ממזרח וממערב". 

הורים שנכחו בקונצרט הביעו התרגשות מיוחדת ושבחו את התכנית המפגישה אותם עם מקורות וצדדים נוספים של הפסיפס התרבותי של קהילות ישראל, ואחרים התרגשו להתחבר אל מקורות התרבות של הוריהם. "המיזם שזוכה להצלחה ימשיך להביא צלילים וקולות חדשים ולהעשיר את הרפרטואר התרבותי שלנו" אומרים בעירייה.

צילום: מינהל החינוך, מחלקת גנים

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]