אשדוד מקוונת לעסקים קטנים .עוד מהלך משלב של עסקים, חדשנות ו- E-commerce בעיר החכמה. 

אחרי שראש העיר ד״ר יחיאל לסרי וסגניתו שרון מרק הציגו בוועידת אשדוד לחדשנות, חזון חדשני להפיכתה של אשדוד לעיר עולם מובילה בחדשנות ובמסחר, יוצאת כעת לפועל תכנית העבודה למימושו של החזון, ובשיתוף מעו״ף מוצע קורס ראשון מסוגו למסחר מקוון E-commerce  לעסקים אשדודים. 

צילום: עיריית אשדוד

מרק: "הקורס המוצע נבנה יחד עם מומחים ובשיתוף מעו״ף, על מנת לתת את הכלים המקצועיים והמדויקים ביותר לעסקים שרוצים לפרוץ לעולם הגלובלי וללמוד את כללי המשחק החדשים.

זהו קורס ראשון בסדרת הכשרות ליזמים, יזמיות ובעלי עסקים, כמו גם פעולות נוספות שאנו מקדמים באגף לקידום עסקים ותעשייה, לטובת עסקים מקומיים קהילתיים ולשגשוגם". 

ואכן, באגף לקידום עסקים ותעשייה לא נחים לרגע וממשיכים לקדם את תכניות ה-E-commerce וחזון החדשנות העירוני, ומציעים לבעלי העסקים להשתלב בתכניות העירוניות.

"בשבוע הבא, ב-26.2.20, יתקיים בבית אריה קלנג אשדוד, סמינר עסקים ראשון של חדשנות וחשיפה לידי מעשי לניהול עסקי, מקומי ועולמי" אומרים באגף ומציינים כי לסמינר מוזמנים יזמים ובעלי עסקים מאשדוד. 

צילום: עיריית אשדוד

בעירייה מסבירים כי העולם הדיגיטלי הולך וכובש לו יותר ויותר מקום בחיינו, ויש לנצל את יתרונותיו הטכנולוגיים על מנת לחבר בין עסקים ללקוחות, בין עסקים ליצרנים ולספקים ובין עסקים לעצמם.

"כל יתרון טכנולוגי הקיים כיום במערכות הניהוליות, יכול לסייע גם לעסקים הקטנים והבינוניים" הם אומרים וממליצים על בעלי העסקים ללמוד ולהפיק מטכנולוגיות אלה את המיטב עבור ניהול העסק ובעיקר עבור הלקוחות. 

ד"ר לסרי ממשיך לקדם את חזון העיר החכמה אשר מקבלת ביטוי בכל תחומי החיים העירוניים, כאשר נושא החדשנות והסיוע לעסקים בעיר הוא חלק אחד מהתוכנית הגדולה, העושה שימוש בכל אמצעי הטכנולוגיה החדשניים ביותר. דיגיטל וניו מדיה הם פלטפורמה מצוינת לפיתוח העסק, לשיווק ואמצעי מצוין לניהול העסק והקורס המקוון הוא כלי עזר עבור בעלי העסקים בעיר.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]