צילום: דוברות עיריית אשדוד

חודש המאבק באלימות נגד נשים היה גדוש פעילות במערכת החינוך ושיתופי פעולה עם ארגוני נשים שונים. בטבורו היתה כמובן העצרת המרכזית, עצרת המחאה לאור רצח 24 נשים בשנה האחרונה, שהתקיימה ב-4/12/18 ברחבת העירייה במעמד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ורעייתו, הנהלת העירייה ועובדי העירייה, אירגוני נשים, חברות מועצה, נשים וגברים וציבור גדול שבאו לומר "די לאלימות". 

אהובה עמרם: "גולת הכותרת של העצרת הייתה "אמנת אשדוד למניעת אלימות כלפי נשים", כאשר ראשון החותמים עליה היה ראש העיר ורעייתו ואח"כ ציבור גדול של נשים וגברים, נוער וטף, שהתחייבו לעשות ולפעול נחרצות למניעה ולמיגור אלימות נגד נשים ורצח נשים שהפך למכת מדינה. 

כאשת חינוך המאמינה בכוחו של החינוך המשמש סוכן השינוי המשמעותי והחשוב ביותר, וגם מתוקף תפקידי לקדם את נושא "שוויון בין המינים" כמקצוע חובה במערכת החינוך, החל מהגיל הרך ועד י"ב, קראתי לכל מי שרק יכול ומעוניין לפעול ולסייע על מנת להגביר את המודעות הציבורית לנושא האלימות כלפי נשים בחברה הישראלית ולפעול למיגורו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]